Ulupars Enerji Makina Elektrik Otomotiv SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Aydın Organik ve Organomineral Gübre

Ulupars Enerji Makina Elektrik Otomotiv SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.


Enerji

Website

HAKKINDA

Ulupars Enerji Makina Elektrik Otomotiv SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Fosil kaynaklı veya yenilenebilir enerji kaynaklı sistemler için elektrik makinaları tasarımlarının gelişimine hız kazandırmak ve yeni ürün pörtföyü oluşturmak için Tübitak 1512 - Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) çerçevesinde 2018 yılında kuruldu.
Farklı sektördeki firmalara elektrik makinaları tasarımı ve mevcut makinaların geliştirilmesi alanında mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Mühendislik hizmetleri; elektrik motoru, jeneratör ve transformatör tasarımı-analizi ve prototip üretimi kapsamında yürütülmektedir. Ayrıca firmaların mevcut Ar-Ge biriminin güçlenmesine yönelik eğitimler de verilmektedir. Çalışmalarımız; manyetik, termal ve mekanik analizlerinin yanında müşteri isteğine bağlı olarak baştan sona iyileştirme, optimizasyon süreçleri ve yeni ürün çalışmalarını kapsamaktadır. Talep edilmesi halinde transformatör, motor ve jeneratör prototip imalatı yapılmaktadır. İlgili çalışmalara yönelik; Proje, Eğitim, Mühendislik, Danışmanlık ve Mentörlük hizmetleri vermektedir. Bu amaç doğrultusunda; dünyada meydana gelen elektrik alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli ve sistematik olarak izleyen, elektrik makinaları alanında yenilikçi ve özgün çözümler üreten, ülke ekonomisine katkı sağlayan, global bir şirket olmayı hedeflemiştir.
Harran Üniversitesi Teknokent’te çalışmalarını sürdüren ULUPARS, bilgi birikimi, deneyim ve uzman altyapısıyla ulusal ve uluslararası alanda faaliyetlerini devam etmektedir.
 
BİR ANADOLU ENERJİSİDİR ULUPARS

Şanlıurfa Teknokent Logo