Gaparge Tarım Kimya Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Aydın Organik ve Organomineral Gübre

Gaparge Tarım Kimya Gıda San. Tic. Ltd. Şti.


Tarım

Website

HAKKINDA

Gaparge Tarım Kimya Gıda San. Tic. Ltd. Şti

Tarım Kimya Gıda San. Tic. Ltd. Şti; 2018 yılında Şanlıurfa’da kurulmuştur. Harran Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Şanlıurfa Teknokent binasında Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir. Şirketimiz, ülkemizde tarım sektöründe halen tüketilen organik ve inorganik makro ve mikro bitki besin maddeleri, toz ve sıvı hümik ve fülvik asitler, amino asitler, deniz yosunu, özel üretim damlama gübrelerin üretim ve Ar-Ge’sini gerçekleştirmektedir. Ayrıca makro ve mikro besinlerin Ar-Ge laboratuvarında biyoteknolojik ürünler yapılmaktadır. Tarım Kimya Gıda San. Tic. Ltd. şirketi yurt dışından ithal edilen ligandlar ve sayısal değer olarak yurt dışına aktarılan ekonomik potansiyel ülkemiz ekonomisine kazandırmayı hedef etmiştir. Ayrıca ülkemizin yakın komşuları olan potansiyel olarak Ortadoğu ve Balkanlar, potansiyel olarak Ortadoğu ve Balkanlar bu ürünlerin üretilecek olması durumunda ulaşım ve yakınlık dışında tercih sebebi olacaktır.
 
Kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürünleri benimseyerek ve ileri teknolojiden yararlanarak doğaya ve çevreye uygun şekilde kaliteli ürünler üretmeyi misyon edinmiştir. Planlı ve sağlam adımlarla büyüyerek yeni istihdam potansiyeli yaratmayı hedefleyen firmamız ve sektördeki teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip eden firmamız çağın imkanlarından faydalanmasını sağlamaktadır. 
Gaparge Tarım Kimya Gıda San. Tic. Ltd. Şti, alanında uzman bir ekiple faaliyetlerini, Ar-Ge uygulayarak, kendi müşteri prototipini çatalda sunarak desteklemektedir. En son teknolojiyi kullanarak, Ar-Ge araştırmaları sonucunda ortaya çıkan ileri teknoloji ürünleri doğru zamanda fiyatlandırarak kalıcı müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. 
Gaparge Tarım ve İleri Teknolojiler de Gaparge Tarım ve İleri Teknolojiler tarafından sektörle ilgili eğitimler vermek, bu fikrin yaygınlaşması için uluslararası firmalarla paylaşım ve işbirliği yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Yenilikçi ürünler ve bol kazançlar dileriz. Gücümüz Kadromuzdur.

Şanlıurfa Teknokent Logo