TEGİM 3. Dönem Başvuruları Başladı

Duyurular, Genel, Haberler Kategorisinde Yayınlandı.

Tohum Harran girişimcilik Merkezi, girişimci adaylarının teknoloji tabanlı, yenilikçi, ticari değeri yüksek iş fikirleri üretmelerini ve bu iş fikirlerini ürüne/hizmete dönüştürüp pazara sunmalarını sağlayarak başarılı girişimciler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kuluçka programıdır.

Bu merkez ile  öncelikle Şanlıurfa  da ve bölgede,  yazılım, bilgi  teknolojileri ve   girişimciliği  yaygınlaştırılarak  girişimciliğin  gelişimi sağlanacaktır.

Özellikle,  yoğun  genç  nüfusun  bulunduğu  bölgemizde  bilişim  teknolojilerinin  gıda, tarım başta olmak üzere  sanayi,  üretim  vb.  alanlarda  kullanımına  yönelik  yenilikçi  ve  İnnovatif  bakış  açısı  kazandırılarak girişimciliği teşvik edilecektir.

Tekno girişim ve inovatif bir iş fikri olan gençlerin, bu fikirleri hayata geçirmesini sağlayacak eğitim ve mentorlük hizmetlerini sunan ve bu fikirlerin ulusal ve uluslararası düzeyde ticarileştirilmesine katkı sağlayan aynı zamanda Şanlıurfa’da girişimcilik ekosistemini oluşturacak bir merkez oluşturmak hedefindeyiz.

Girişimci adayları, Tohum Harran girişimcilik Merkezinde kendilerine tahsis edilen her türlü donanıma sahip ofis alanlarında çalışabilir ve süreç boyunca eğitim, mentorluk gibi ayrıcalıklı hizmetlerin tamamından ücretsiz olarak faydalanabilirler.

BAŞLANGIÇ TARİHİ : 01.10.2021 08:00:00

BİTİŞ TARİHİ : 30.10.2021 17:00:00

Başvuru için tıklayın.

Haberler & Duyurular