“Sağlık Sektörü” Projelerimize Start Veriyoruz !

Genel, Haberler Kategorisinde Yayınlandı.

Şanlıurfa Teknokent olarak her alanda,en iyisini hedeflediğimiz projelerimize bu kez Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi ile birlikte yürüteceğimiz sağlık projelerimizi de ekliyoruz.Bu bağlamda HRÜ Tıp fakültesi ile gerçekleştirdiğimiz toplantıya Rektör Yardımcısı Seyit Ahmet Oymak, Harran Tıp Fakültesi Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Altay, akademisyenler ve hemşireler katıldı.
Altay’ın sağlık camiasına ve özellikle genç akademisyenlere yaptığı çağrı üzerine, bir araya gelen ilgili kitleyle ilk buluşma, hastanenin toplantı salonunda gerçekleşti.  Genel Müdürümüz Prof. Dr. Kasım Yenigün katılımcılara Teknokenti, avantajlarını, işbirliği imkanlarını ve sağlık sektörünü ilgilendiren gelişmeleri anlattı.

Yoğun bir ilgi ile takip edilen görüşme sonrası bir açıklama yapan Altay, yapılan toplantının önemine ve yakın zamanda atmayı düşündükleri ilk girişimlere atıfta bulunarak; yerli ürünler, özgün yöntemler ve katma değerli çalışmalar için elbirliğiyle çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.

Katılımcılar, Yenigün ve Altay’ın pozitif yaklaşımları ve ön açıcı adımlarının yakın zamanda bölgede son derece başarılı sonuçlarının olacağını belirttiler.

 

 

Haberler & Duyurular